PVC hallid

SPORDIHALLID

PVC hall on soodne ja turvaline valik spordihoone rajamiseks. PVC halli puhul puuduvad segavad tugisambad halli keskel. See muudab halli kasutamise mugavaks erinevate spordialade harrastamiseks. Hallid on võimalik soojustada ning köetavaks muuta. Lisaks on võimalik paigaldada vaheseinasid.

PVC hall sobib: sisejalgpalli-, hoki- ja jäähoki väljakuks, samuti ratsamaneeziks.

TOOTMISHOONED

PVC hall on praktiline ja mitmekülgne lahendus erinevatele tootmisettevõtetele. Hoonele on võimalik lisada: metallist seinakatted, konveierid, sildkraana jne.

Soojustus: PVC halli on võimalik tellida ka köetavana. Tööstushooneid on vaja tihti hoida soojana ning puidutööstuse puhul on oluline ka õige niiskusetase. Soojustuse maksumus on tunduvalt soodsam võrreldes traditsioonilise hoone soojustamisega.

LAOHOONED JA LOGISTIKAKESKUSED

PVC kattega teraskonstruktsioon hallid on parim lahendus laohoonete ehituseks. PVC hallid kohandatakse vastavalt Teie vajadustele. Hooneid on võimalik kasutada logistikakeskustena kui ka raske- ja põllutehnika hoiustamiseks. Tänu hermeetilisele struktuurile hoiab hall pidevalt sama niiskustaset sõltumata ilmast. Tänu sellele sobivad PVC hallid väga erinevate materjalide hoiustamiseks. Näiteks: puit, paber, papp, metallid ja elektroonika.

Hoone keskel puuduvad kandesambad: PVC hall on võimalik ehitada kuni 80m lai ilma vahepostideta.

LISAD

Hallimeistrid pakub lahendusi vastavalt kliendi soovidele. Iga PVC hall on ehitatud ja disainitud vastavalt kasutusvaldkonnale.

  • Valgustus – tänu valgele läbikumavale PVC kattele vajab hall vaid vähest lisavalgust päeval. Sellegipoolest on võimalik tellida hall koos valgustusega, mis on ühendatud teraskonstruktsiooni külge. Individuaalne valguslahendus pannakse paika vastavalt kliendi vajadustele.
  • Kütmine ja soojustus – PVC hallid on võimalik tellida spetsiaalse soojustusega ning köetavana. See kõik tagab sooja töökeskkonna hallis sees.
  • Uksed – asukoha ja suuruse saab klient ise valida. Valikus on nii lükanduksed, tõstetavad uksed.
  • Ventilatsioon ja niiskuse eemaldajad – kõik hallid on varustatud automaatse ventilatsiooniga. Laeventilaatorid ning seintes paiknevad õhuvõtu avad väldivad kondentsiooni. Tõhusamaks niiskuse kontrolli all hoidmiseks on võimalik tellida ka spetsiaalsed seadmed, mis hoiavad niiskuse aastaringselt stabiilsena.